HİZMETLERİMİZ

Ayurvedic Masajı

Ayurvedic Masajı

Ayurveda masajı insan vücudunu etkileyen çok eski bir tekniktir. Bunun temeli, enerji alanını ya da insanın sözde "aura" nı teşvik etmektir. Enerji akışları ("meridyenler"), "çakralar" olarak bildiğimiz koni şeklinde enerji girdaplarıdır. Çevrede tüm enerjinin yoğunlaştığı yerdedir.

Shirodhara

Shirodhara (a Sanskritçe'de shiro'yu - baş, dhara - akış) - olağanüstü yatıştırıcı Ayurveda ayin, alın bölgesi sıcak yağ ince tutuyor akışına uzun süre maruz içerir ( "üçüncü göz" bölgesi, Acna Çakra). Shirodhara birikmiş negatif enerji, stres, stres serbest, keyifli bir duyum akışını neden neredeyse trans halindeyken sizi içine. Akıl kaos kaybolur ve zihin açık hale, bir yükü alacak ve parlak daha açık ve daha küçük olacak yüz ve vücut hafif ve rahat gibi hissedeceksiniz.

Abhyanga Masajı

Stresden korur, vücudu besler, dünya algısını geliştirir ve zihinsel durumu dengeler. Çok miktarda sıcak Ayurvedik yağ kullanarak baştan parmak uçlarına, nazik fakat kalıcı bir tam vücut masajıdır. Abyanga masajı derin rahatlatıcı ve gençleştirici bir işlemdir. Abyanga'nın düzenli uygulaması Vata'nın stres, endişe, endişe, bitkinlik ve dengesizliklere karşı korur. Abyanga vücudu besler, hayatı uzatır, iyi bir uyku sağlar, cildin yapısını iyileştirir. Bu masaj dünya görüşünü iyileştirir ve zihinsel durumu dengeler.

Shiroabhyanga

Abhyang ve Shirodhar'ın güvence bir arada. Shirokhyanga, önemli insan işlevlerini ve organlarını dengeleyen baş, boyun, omuz ve vücudun yoğun, derin rahatlatıcı bir masajıdır: gözler, akciğerler, kalp, beyin, mide ve tüm sindirim sistemi. Prosedür sırasında, epifiz bezi uyarılır, bu da çok önemli, güçlendirici ve destekleyici bir bağışıklık, hormon melatonin üretir. Masaj hormonal sistemi olumlu şekilde etkiler, bu nedenle hamilelik sırasında veya doğumdan sonra şiddetle tavsiye edilir. Masaj ayrıca saç dökülmesini önler, büyümelerini uyarır. Günlük shirobyanga hafızayı, dikkati, konsantrasyonu artırır, sinir sistemini güçlendirir, canlılığı destekler ve uzun ömürlü olmayı destekler.